JMENUJI SE
DIANA VITIKAČOVÁ

A DRÁZE PROFESIONÁLNÍ VIZÁŽISTIKY SE VĚNUJI
OD ROKU 2016

Za tu dobu jsem měla možnost podílet se na obrovském množství projektů snad se všech sfér makeupu. Mezi ty nejvýraznější patří třeba hudební videoklip pro kapelu Perutě, několika leté líčení na Mezinárodním filmové  festivalu v Karlových Varech nebo na jedné z  největšjch módních a designových událostí Designblok.

JAKÁ BYLA MOJE CESTA?

JAKÁ BYLA MOJE CESTA?

Jedna z  nejčastějších otázek, které dostávám, je ta, jak jsem se vůbec k téhle práci dostala. Rozhodně to nebyl od malička můj sen, paradoxně mě to napadlo až mnohem později a hned na to jsem si zařizovala první kurz. 

Nejprve jsem objevila na YouTube tutoriály od beauty blogerek, o kterých jsem do té doby neměla tušení, že vůbec existují. Krátce na to jsem si všechno začala zkoušet na sobě a příležitostně na kamarádkách. A to už byl jenom kousek od toho, abych zatoužila po cerfikátu, který by mi do tohoto světa otevřel dveře. 

Velkou část toho, co dnes tvořím, jsem se sice naučila sama pokusy a trénováním, ale nějak se vždy začít musí a pro mě to byl vlastně začátek celé mé cesty. Po kurzu jsem se tehdy rozhodla, že se téhle práci chci věnovat na plno a od té doby jsem si za tímhle snem šla.

Backstage Diana Vitikačová

Krátce na to přišly první spolupráce s fotografy a budování klientely. Jelikož jsem se ale po dvou letech odstěhovala do Prahy, musela jsem ten samý proces absolvovat znovu. Při té příležitosti jsem si vyzkoušela i práci beauty konzultantky pod značkou Estee Lauder.

Mou nejoblíbenější disciplínou se postupně stal fotomakeup, beauty a osobní klientela, ať už se jedná o líčení na eventy či makeup kurzy.

Dlouho jsem si myslela, že zůstanu především u líčení druhých, ale jelikož se moje sny a vize neustále mění a vyvíjí, našla jsem zálibu taky v kreativní tvorbě na sociálních sítích,  kde se snažím inspirovat všechny nadšence do makeupu, aby se nebáli posouvat hranice neustále výš. 

V současné době mám několik spoluprací s kosmetickými značkami, vyvíjím svůj vlastní kreativní online kurz a neustále se snažím tvořit inspirativní a zábavný obsah pro své sledující.

 Zároveň si u mě neváhejte zabookovat termín líčení nebo osobního či vizážistického makeup kurzu. Ráda vám předám vše, co jsem se za svou praxi naučila 🙂