Služby

Ikonka kurzu pro vizážisty

Kurz pro vizážisty

Jste začínající či pokročilá vizážistka a chcete rozšířit svoje technické dovednosti i portfolio? V tom případě je skvělou volbou kurz pro vizážistky zaměřený na výrazné moderní líčení a instagramové triky, kde vám předám všechny svoje tipy a postupy pro vytvoření dokonalého makeupu.

KURZ INSTAGLAM PRO VIZÁŽISTKY
6500 Kč

Individuální kurz zaměřený na trendy instagramového líčení, cut crease a barevné přechody. V ceně jsou zahrnuty dvě vyretušované fotografie do portfolia.

KURZ BRIDAL PRO VIZÁŽISTKY
5500 Kč

Individuální kurz zaměřený na dokonalé svatební líčení, kde probereme všechny tipy na výdrž líčení i komunikaci s nevěstami. V ceně je zahrnuta jedna vyretušovaná fotografie.

Ilustrační ikona kurzu líčení

kurz OSOBNÍHO líčení

Stále se vám nedaří udělat dokonalou linku, nevíte si rady s odstínem make-upu či rtěnky nebo zkrátka jen chcete posunou své dovednosti na vyšší úroveň? Pak je ideální volbou kurz jeden na jednoho, kde se vám budu po celý čas stoprocentně věnovat.

KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ
4500 Kč

Individuální kurz základních technik líčení pro osobní potřeby.

Plesový balíček

...

PLESOVÝ BALÍČEK MAKEUP + ÚČES
2500-3000 Kč

Zahrnuje líčení včetně aplikace umělých řas, cena se odvíjí dle náročnosti účesu.

Ilustrační ikona večerního líčení

Večerní líčení

Chystáte se na ples, večírek, narozeninovou party či jinou událost, na kterou chcete vypadat slavnostně? Pak mě určitě neváhejte kontaktovat. Se skvěle padnoucím make-upem se budete cítit jako královna večera.

VEČERNÍ MAKEUP
2000 Kč

Zahrnuje líčení včetně aplikace umělých řas, cena se odvíjí dle náročnosti účesu.

Ilustrační ikona úpravy vlasů

Vlasy

Ke krásnému líčení patří také úprava vlasů. Vytvořím pro vás ten nejvhodnější účes na ples, svatbu či jinou společenskou událost.

ÚČES PRO RŮZNÉ PŘÍLEŽITOSTI
od 1000 Kč

Cena se odvíjí od časové a technické náročnosti zvoleného účesu.

Ilustrační ikona speciálních efektů

Speciální líčení

Pokud chcete zazářit na Halloweenské party či tématickém firemním večírku, jsem tu pro Vás, abychom vytvořili tu pravou masku.

KREATIVNÍ LÍČENÍ PRO RŮZNÉ PŘÍLEŽITOSTI
od 3000 Kč

Facepaintingové a bodypaintingové líčení na večírek, Halloween či focení, cena se odvíjí dle časové a technické náročnosti zvoleného motivu.

Chcete si zarezervovat termín?